Nabíjecí stanicepro elektromobily

 

Výkon 22 kW

Konektor Typ 2

Dotace až

30 000 Kč

V kombinací s FVE

+ 10 000 Kč

WallBox Copper SB

Efektivní nabíjení vašeho elektromobilu

Našim klientům nabízíme další možnost, jak využívat čistou energii z jejich fotovoltaické elektrárny. Inteligentní nabíjecí stanice Wallbox Copper SB ze Španělska zajistí v krátkém čase nabití vašeho elektromobilu. Díky vysoce kvalitním materiálům a preciznímu továrnímu zpracování garantuje perfektní výkonnost. Vyniká i svým nadčasovým elegantním designem z tvrzeného skla v černé barvě.

Tato „autonabíječka“ přináší možnost, jak rychle i v domácích podmínkách nabít váš elektromobil. Stanice komunikuje s elektromobilem či plug-in hybridním vozem pomocí nabíjecího kabelu, který je vybavený zásuvkou s konektorem Typ 2.

Zajišťuje maximální funkčnost – co nejefektivnější nabíjení v co nejkratším možném čase. Samozřejmostí je i vysoký bezpečnostní standard během doby nabíjení pro obsluhující osoby.

Jedná se o vysoce výkonnou nabíječku s trendy designem, která zvládne nabíjet automobily celé vaší rodiny. A víte, že dotaci můžete čerpat až na dvě autonabíječky k jedné fotovoltaice? V takovém případě by dotace mohla dosahovat až 70 000 Kč. 

Výhody nabíjecí stanice

  • Maximální výkon 22 kW pro 3fázové instalace
  • Podporuje nejrozšířenější konektor Typ 2
  • Stupeň krytí IP 54
  • Mobilní APP/Webová APP
  • Plánování nabíjecích časů
  • Automatická úprava výkonu
  • Přístup vybraným lidem pomocí RFID karet
  • Záruka 2 roky

Nabíjecí stanice WallBox je dostupná pouze při pořízení nové FVE od naší společnosti.
Není prodejná samostatně, ani ji nelze domontovat na již postavenou elektrárnu.

Aplikace WallBox

Abyste nemuseli nic hledat, přidáváme vám i odkaz na aplikaci, která je volně ke stažení

Kontaktní formulář

Chcete realizovat fotovoltaickou elektrárnu pro váš rodinný dům či vaši firmu? Zanechte nám na sebe kontakt a my se vám ozveme.

email address:
Homepage:
URL:
Comment:


Před odesláním vyplňte prosím všechna pole, jinak nebude možné formulář odeslat. Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Články

Faq

Podívejte se na nejčastější otázky a odpovědi ze světa fotovoltaiky. Třeba zde najdete odpověď, kterou hledáte.

Naši Partneři

Aktuální situace

Aktuální bezprecedentní situace na trhu s energiemi skokově zvýšila zájem o instalaci fotovoltaické elektrárny od naší společnosti. Zakládáme si na férovém přístupu k zákazníkům, a proto jsme raději z kapacitních důvodů dočasně omezili příjem nových poptávek. V tuto chvíli předpokládáme, že příjem nových zákazníků nebudeme schopni obnovit dříve než na začátku května. Sledujte prosím náš web nebo sociální sítě, kde najdete aktuální informace.

 

Děkujeme za pochopení, tým Solidsun s.r.o.Zavřít

Partnerské bonusy jen pro Vás

Servis, monitoring a revize

Energetické družstvo

Vytvořte si Vaši sestavu na míru