Proč si vybrat nás?
protože to umíme

O nás

Skupina SolidSun poskytuje komplexní ekonomická a ekologická energetická řešení soukromým i firemním objektům s důrazem individuální řešení pro každého klienta. Společně usilujeme o to, aby naši zákazníci svými kroky inspirovali ke změně i své okolí. Díky tomu všichni přispějeme ke zlepšení životního prostředí. 

Odborné znalosti, které jsme získali za dlouhá léta praxe, nyní úspěšně proměňujeme v kvalitní služby. Spojte se s námi a my vám poskytneme to nejlepší energetické i ekologické řešení zhotovené na míru vaší domácnosti či firmě.

Jsme tou správnou volbou pro energeticky úspornou budoucnost. Naučíme vás, jak snadno a efektivně lze získat elektrickou energii z obnovitelných zdrojů, konkrétně ze slunce.

SolidSun FVE

Patříme mezi špičku firem instalující fotovoltaické elektrárny. Už od roku 2013 realizujeme výstavbu FVE na míru českým domácnostem. po celé Evropské unii.

SolidSun ESCO

Zajišťujeme výstavbu velkých i malých firemních FVE, fotovoltaických parků i projektů agrovoltaiky. Máme za sebou více než 100 MWp úspěšně zrealizovaných solárních elektráren. Položili jsme již více než 350 000 fotovoltaických panelů v 8 zemích EU

SolidSun Energie

V případě přebytků z vaší FVE zajistíme výkup přebytků za aktuální tržní ceny přímo z energetické burzy. Zároveň pokryjeme spotřebu, na kterou by nestačila čistá energie z vaší elektrárny, centrální dodávkou z jiného obnovitelného zdroje.

Jsme našim klientům partnerem na jejich cestě za uhlíkovou neutralitou. Zajistíme jim úsporné, udržitelné a odpovědné řešení pro rodinné bydlení, vždy na míru každé jednotlivé domácnosti. Fotovoltaické elektrárny jsou pro nás nejen prací, ale také koníčkem.

Martin Palarčík

Generální ředitel skupiny SolidSun

Co byste o nás ještě měli vědět

Neustále rosteme. Napomáhá tomu i nebývalý zájem o ekologické a udržitelné bydlení. Fotovoltaické elektrárny představují jeden z nejsnadnějších způsobů, jak v domácnostech využívat obnovitelný a čistý zdroj energie. Díky ucelené nabídce služeb poskytujeme našim klientům tu nejlepší možnou péči, skvělý servis, cenné rady i zkušenosti. Klademe velký důraz na inovace, zajímáme se o technické novinky na trhu a stojíme si za svou prací. I proto jsme v roce 2021 získali certifikát TÜV SÜD.

Proč si vybrat skupinu Solidsun

  • Klademe velký důraz na kvalitu odvedené práce, její celkovou organizaci a komunikaci
  • Máme jasně nastavené procesy péče o zákazníka
  • Ucelená nabídka služeb v oblasti fotovoltaiky - nejsme pouze instalační firma, zajišťujeme také výkup či dodávku energií, pravidelné revize, spolehlivý servis
  • Našim cílem je být dlouhodobým partnerem, který zákazníka seznamuje s dalšími výhodami inovací v oblasti zelené energetiky
  • Díky píli a houževnatosti všech našich zaměstnanců a spolupracovníků se neustále posouváme dál

A pokud se i vy chcete posunou dál, a právě hledáte možnost, jak ušetřit za energie, napište nám.

Jsme držiteli prestižního

certifikátu ISO 9001

hrdý partner

Přidejte se k nám

Třeba právě vy budete tím chybějícím členem do našeho týmu.

Co o nás napsali

Proč skupina Solidsun

Řešení na míru

Pořízením vlastní fotovoltaické elektrárny budete šetřit provozní náklady domácnosti či firmy. Pojistěte se proti růstu cen energií a buďte částečně energeticky nezávislí. Každému zákazníkovi vytváříme nabídku šitou na míru.

Působíme po celé ČR

Máme strategicky rozmístěné pobočky, díky kterým zajistíme instalaci fotovoltaické elektrárny v každém koutě naší republiky. Sami se podívejte, kde všude jsme již fotovoltaiku instalovali.

Garance kvality

Tým skupiny SolidSun tvoří profesionálové - ve svých oborech pravidelně absolvují další odborná školení. A abychom vám zaručili bezproblémový běh fotovoltaické elektrárny, používáme ty nejmodernější komponenty ověřených značek na trhu.

Administrativu nechte na nás

Díky ucelené nabídce služeb pečujeme o klienty dlouhodobě. Spolupráce s námi nekončí instalací fotovoltaiky, staráme se o vás i nadále. Zajistíme vám výhodný výkup přebytků energie z vaší FVE i periodické revize.

Skupina SolidSun

Kontaktní formulář

Chcete realizovat fotovoltaickou elektrárnu pro váš rodinný dům či vaši firmu? Zanechte nám na sebe kontakt a my se vám ozveme.

email address:
Homepage:
URL:
Comment:


Před odesláním vyplňte prosím všechna pole, jinak nebude možné formulář odeslat. Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Články

Faq

Podívejte se na nejčastější otázky a odpovědi ze světa fotovoltaiky. Třeba zde najdete odpověď, kterou hledáte.

Naši Partneři

Aktuální situace

Aktuální bezprecedentní situace na trhu s energiemi skokově zvýšila zájem o instalaci fotovoltaické elektrárny od naší společnosti. Zakládáme si na férovém přístupu k zákazníkům, a proto jsme raději z kapacitních důvodů dočasně omezili příjem nových poptávek. V tuto chvíli předpokládáme, že příjem nových zákazníků nebudeme schopni obnovit dříve než na začátku května. Sledujte prosím náš web nebo sociální sítě, kde najdete aktuální informace.

 

Děkujeme za pochopení, tým Solidsun s.r.o.Zavřít

Partnerské bonusy jen pro Vás

Servis, monitoring a revize

Energetické družstvo

Vytvořte si Vaši sestavu na míru