Bezpečnostní tlačítko

Nouzové vypnutí
celého systému

Bojíte se, že v případě požáru váš dům nebudou hasiči hasit? Díky našemu bezpečnostnímu tlačítku se již nadále nemusíte bát. Celý fotovoltaický systém vypnete během okamžiku a bude bezpečné dům jak hasit, tak i vykonávat práce na elektroinstalaci, nebo střeše.

Chci bezpečnou FVE

Jak to celé funguje

  • Pokud se váš dům ocitne ve spárech živelné či jiné katastrofy, nebo jen potřebujete pracovat na elektroinstalaci nebo střeše, jednoduše stiskněte bezpečnostní tlačítko, které je umístěno v blízkosti rozvaděče FVE. Druhé tlačítko bude umístěno dle vašeho přání, ideálně na vnější část domu. Díky tomu dojde k procesu rozpojení celé fotovoltaické elektrárny.
  • Pomocí zabudovaných optimizérů přestanou fotovoltaické panely vyrábět elektrický proud a ve stejný okamžik se odpojí i střídač a baterie. Veškerý elektrický proud je rozložen do minimálního množství do 100 V a dům už není během zásahu životu nebezpečný.
  • Hlavní myšlenkou bezpečnostního tlačítka je minimalizovat uraz, či hmotné škody, způsobený poruchou na elektrárně, či umožnit bezpečný přístup k FVE v případě požáru a jiných živelných katastrof.
  • Bezpečnostní tlačítko slouží k nouzovému vypnutí celé elektrárny, nicméně pokud jste elektrárnu vypnuli kvůli práci na instalaci, nebo práci na střeše, můžete si elektrárnu zase bez problému zapnout sami.
  • Po požáru, jiné živelné katastrofě či problému (povodeň, neodborný zásah) provede revizi náš tým proškolených techniků a pomocí tlačítka uvede elektrárnu zpět do chodu.

Klasické fungování

Vaše fotovoltaická elektrárna během dne vyrábí elektrickou energii, kterou primárně spotřebováváte ve svém domě. Přebytky ukládá do baterií případně do ohřevu teplé vody.

Mám zájem

Po zmáčknutí tlačítka

V případě stisknutí bezpečnostního tlačítka dojde k rozpojení panelů na hasitelné napětí. Zároveň dojde k odpojení FVE od sítě, vypnutí střídače a baterií. Po zapnutí tlačítka se celý systém opět zapojí.

Mám zájem
V y zk o ušej V y zk o ušej

A jaká je cena?

Cena bezpečnostního tlačítka pro nouzové vypnutí fotovoltaické elektrány se odvíjí jak od použité technologie, tak i od způsobu instalace. V případě zájmu o nezávaznou kalkulaci pro vaši FVE nás neváhejte kontaktovat pomocí formuláře, který naleznete níže, nebo kontaktujte vašeho obchodního zástupce.

Cena až 15 tis. Kč

Cena závisí na velikosti elektrárny a zda se tlačítko montuje při instalaci, nebo zpětně.

Mám zájem o nabídku

Kontaktní formulář

Chcete realizovat fotovoltaickou elektrárnu pro váš rodinný dům či vaši firmu? Zanechte nám na sebe kontakt a my se vám ozveme.

email address:
Homepage:
URL:
Comment:


Před odesláním vyplňte prosím všechna pole, jinak nebude možné formulář odeslat. Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Články

Faq

Podívejte se na nejčastější otázky a odpovědi ze světa fotovoltaiky. Třeba zde najdete odpověď, kterou hledáte.

Naši Partneři

Aktuální situace

Aktuální bezprecedentní situace na trhu s energiemi skokově zvýšila zájem o instalaci fotovoltaické elektrárny od naší společnosti. Zakládáme si na férovém přístupu k zákazníkům, a proto jsme raději z kapacitních důvodů dočasně omezili příjem nových poptávek. V tuto chvíli předpokládáme, že příjem nových zákazníků nebudeme schopni obnovit dříve než na začátku května. Sledujte prosím náš web nebo sociální sítě, kde najdete aktuální informace.

 

Děkujeme za pochopení, tým Solidsun s.r.o.Zavřít

Partnerské bonusy jen pro Vás

Servis, monitoring a revize

Energetické družstvo

Vytvořte si Vaši sestavu na míru