Proč jsem si vybrala fotovoltaiku SolidSun - zkušenosti a reference našeho zákazníka

Zvažujete pořízení fotovoltaiky a nevíte, pro kterou firmu se rozhodnout? Třeba vám s výběrem pomůže reference od zákaznice z Hradce Králové – zjistíte, proč u ní zvítězila fotovoltaika právě od SolidSun.

 

Když v době pandemie došlo ke zvýšení cen energií, obávala jsem se, že tato skutečnost ohrozí životní standard naší rodiny, který jsem považovala za samozřejmost. Začala jsem proto pátrat po alternativě - obnovitelném zdroji energie. Možnost pořízení fotovoltaiky mě zaujala díky dostupnosti. Rozeslala jsem několik poptávek a čekala na nezávaznou nabídku připravenou přímo na náš dům. S tímto úkolem se nejlépe a nejrychleji popasovala společnost SolidSun.

 

Výhodou, která pro mě byla již od začátku důležitá, je spolehlivost firmy. Navíc jsem věděla, že SolidSun zařídí všechny nezbytnosti, které jsou potřeba vyjednat před samotnou koupí a výstavbou elektrárny. Společnost mi také garantovala smluvně získání dotace - to pro nás byl také velice důležitý argument. Skvělá byla také rychlá instalace FVE, která byla na střeše během jednoho dne

 

Dodávku všeho zajišťuje společnost tzv. na míru domácnosti, navíc mi fotovoltaiku sestavili ze spolehlivých komponent. Dalším faktorem, který přispěl k mému rozhodnutí pro SolidSun, je služba dohledového centra. To monitoruje chod mojí elektrárny a v případě jakékoliv dysfunkce budu individuálně kontaktována samotným servisním technikem firmy. Tuto službu mám po dobu dvou let zdarma.

 

Pro fotovoltaickou elektrárnu jsem se rozhodla také proto, že vím, že díky ní nikterak neohrozím životní prostředí. Solární panely, baterie, měniče atd. lze bezplatně odkládat na sběrná místa a jsou zaštítěné recyklačním poplatkem.

 

Přes fotovoltaiku mohu vytápět i bazén a umožnit tak dětem řádit ve vodě již v časně jarních slunných dnech.

 

Mé sympatie k firmě SolidSun pozvedlo také jednání s obchodním zástupcem. Po celé trvání schůzky byl velmi shovívavý a s velkou tolerancí odpovídal na všechny mé dotazy. Byl přátelský, usměvavý a sdílný. Čišela z něj radost a nadšení pro práci.

 

Pokud teď také hledáte, jak efektivně ušetřit za energie, obraťte se na nás. Fotovoltaika SolidSun bude sestavena na míru vaší domácnosti. Kontakujte nás na info@solidsun.cz a my si s vámi zcela nezávazně domluvíme schůzku. 


Zpět

Nejnovější články

 • Proč jsem si vybrala fotovoltaiku SolidSun - zkušenosti a reference našeho zákazníka

  Zvažujete pořízení fotovoltaiky a nevíte, pro kterou firmu se rozhodnout?...

  Více
 • Historie fotovoltaiky - Starověký Egypt a využití solární energie

  Věděli jste, že již starověcí Egypťané využívali technologie k...

  Více
 • Intenzita slunečního záření v České republice: vyplatí se vlastní solární elektrárna?

  Česká republika se nachází v mírném pásmu, což znamená, že...

  Více
 • Jaké to je být obchodním zástupcem pro Solidsun

  Obchodní zástupci jsou nedílnou součástí naší společnosti. Seznamte se...

  Více

Telefonní linka

+420 800 400 506

po - pá 8:00 - 16:00

Potřebuju FVE

Kontaktní formulář

Chcete realizovat fotovoltaickou elektrárnu pro váš rodinný dům či vaši firmu? Zanechte nám na sebe kontakt a my se vám ozveme.

email address:
Homepage:
URL:
Comment:


Před odesláním vyplňte prosím všechna pole, jinak nebude možné formulář odeslat. Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Články

Faq

Podívejte se na nejčastější otázky a odpovědi ze světa fotovoltaiky. Třeba zde najdete odpověď, kterou hledáte.

Naši Partneři

Aktuální situace

Aktuální bezprecedentní situace na trhu s energiemi skokově zvýšila zájem o instalaci fotovoltaické elektrárny od naší společnosti. Zakládáme si na férovém přístupu k zákazníkům, a proto jsme raději z kapacitních důvodů dočasně omezili příjem nových poptávek. V tuto chvíli předpokládáme, že příjem nových zákazníků nebudeme schopni obnovit dříve než na začátku května. Sledujte prosím náš web nebo sociální sítě, kde najdete aktuální informace.

 

Děkujeme za pochopení, tým Solidsun s.r.o.Zavřít

Partnerské bonusy jen pro Vás

Servis, monitoring a revize

Energetické družstvo

Vytvořte si Vaši sestavu na míru