Reference

Fotovoltaické elektrárny stavíme po celé České republice. Třeba už ji má na střeše i váš soused. Fotovoltaiku navrhneme přesně na míru vašemu domu a spotřebě elektrické energie vaší domácnosti. Pokud ještě váháte, nebo si nejste jiti svou volbou, ozvěte se nám a naši experti vám se vším poradí. FVE instalujeme na všechny typy střech. Nabízíme také služby dohledového centra

 • Dušan D.

  Přelouč 5,4 kWp

  Perfektní spolupráce. Moc děkuji celému týmu. Do budoucna budu uvažovat i o rozšíření, případně pořízení autonabíječky.

  text
 • Fotovoltaická elektrárna - Holešov,				 reference firmy Solidsun.cz Přelouč - Fotovoltaická elektrárna na novostavbě nedaleko Pardubic
  fotovoltaika
 • Aleš S.

  Černý Důl 4,02 kWp

  Chci poděkovat za příjemnou komunikaci a skvěle odvedenou práci. Střechaři i elektrikáři odvedli špičkovou práci. Byli milí, ochotní a vstřícní.

  text
 • Fotovoltaická elektrárna - Holešov,
				 reference firmy Solidsun.cz Holešov - Fotovoltaická elektrárna instalovaná na zahradním domku
  fotovoltaika
 • Šimon R.

  Svitavy 3,55 kWp

  Ještě jednou vám touto písemnou cestou děkuji za spolupráci a věřím, že systém bude bez obtíží fungovat i mým synům! Profi přístup v každé situaci si velice cením.

  text
 • Fotovoltaická elektrárna - Fulnek,
				 reference firmy Solidsun.cz Fulnek - pro FVE můžete využít celou plochu střechy vašeho objektu
  fotovoltaika
 • Karel B.

  Hustopeče 4,02 kWp

  Všem z brněnské pobočky patří můj velký dík a obdiv, že měli trpělivost s mou manželkou a poradili si i s naší víceméně nedodělanou střechou. Vše se zvládlo bez problému.

  text
 • Fotovoltaická elektrárna - Hradec Králové,
     reference firmy Solidsun.cz Hradec Králové - dům ještě nemá ani omítku, ale fotovoltaika už jede na plné obrátky.
  fotovoltaika
 • Kristýna V.

  České Budějovice 4,02 kWp

  Díky píli všech vašich kolegů už můžeme konečně brát energii přímo ze slunce. Děkujeme za skvělý přístup všem, kteří u nás elektrárnu montovali. Nevěřila jsem, že to půjde na naši střechu tak snadno. Rozhodně vás doporučíme i sousedům.

  text

Kontaktní formulář

Chcete realizovat fotovoltaickou elektrárnu pro váš rodinný dům či vaši firmu? Zanechte nám na sebe kontakt a my se vám ozveme.

email address:
Homepage:
URL:
Comment:


Před odesláním vyplňte prosím všechna pole, jinak nebude možné formulář odeslat. Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Články

Faq

Podívejte se na nejčastější otázky a odpovědi ze světa fotovoltaiky. Třeba zde najdete odpověď, kterou hledáte.

Naši Partneři

Aktuální situace

Aktuální bezprecedentní situace na trhu s energiemi skokově zvýšila zájem o instalaci fotovoltaické elektrárny od naší společnosti. Zakládáme si na férovém přístupu k zákazníkům, a proto jsme raději z kapacitních důvodů dočasně omezili příjem nových poptávek. V tuto chvíli předpokládáme, že příjem nových zákazníků nebudeme schopni obnovit dříve než na začátku května. Sledujte prosím náš web nebo sociální sítě, kde najdete aktuální informace.

 

Děkujeme za pochopení, tým Solidsun s.r.o.Zavřít

Partnerské bonusy jen pro Vás

Servis, monitoring a revize

Energetické družstvo

Vytvořte si Vaši sestavu na míru