Reference

Fotovoltaické elektrárny stavíme po celé České republice. Třeba už ji má na střeše i váš soused. Fotovoltaiku navrhneme přesně na míru vašemu domu a spotřebě elektrické energie vaší domácnosti. Pokud ještě váháte, nebo si nejste jiti svou volbou, ozvěte se nám a naši experti vám se vším poradí. FVE instalujeme na všechny typy střech. Nabízíme také služby dohledového centra

 • Antonín Ř.

  Luhačovice 3,65 kWp

  Rád bych vám i všem vašim spolupracovníkům upřímně poděkoval za realizaci fotovoltaiky spojenou s vyřízením potřebných dokumentů a získáním dotace.

  text
 • Fotovoltaická elektrárna - Ostrava,
			 reference firmy Solidsun.cz Ostrava - úspěšná realizace fotovoltaiky na sedlové střeše
  fotovoltaika
 • Petr S.

  Lanškroun 2,2 kWp

  Všichni jste byli velmi vstřícní, znalí a ochotní, o pořádkumilovnosti při realizaci nemluvě :-).  A včerejší revize zapojení pana Šaflera byla v tomto směru příslovečnou třešničkou na dortu

  text
 • Fotovoltaická elektrárna - Kroměříž,
                 reference firmy Solidsun.cz Kroměříž - fotovoltaika 2v1 - FVE, která zároveň slouží jako střecha nad balknoem
  fotovoltaika
 • Jan N.

  Polička 2,2 kWp

  Děkujeme za instalaci fotovoltaiky na náš rodinný dům. Musím říci, že jsem příjemně překvapen, jak celý proces proběhl (i v dnešní složité době) plynule a hladce.

  text
 • Fotovoltaická elektrárna - Frýdek-Místek,
				 reference firmy Solidsun.cz Fotovoltaická elektrárna na rodinném domě nedaleko města Frýdek-Místek
  fotovoltaika
 • Milena H.

  Brno 4,75 kWp

  Hlavně bych chtěla poděkovat elektrikáři za opravdu skvěle odvedenou práci a příjemné vystupování. Ještě jednou moc děkuji a věřím, že budu s fotovoltaickou elektrárnou nadmíru spokojená. Děkuji také za vyřízení dotace, bez vás bych to nezvládla.

  text
 • Fotovoltaická elektrárna - Frýdek-Místek,
				 reference firmy Solidsun.cz Praha - naše FVE jsou i v hlavním městě
  fotovoltaika

Kontaktní formulář

Chcete realizovat fotovoltaickou elektrárnu pro váš rodinný dům či vaši firmu? Zanechte nám na sebe kontakt a my se vám ozveme.

email address:
Homepage:
URL:
Comment:


Před odesláním vyplňte prosím všechna pole, jinak nebude možné formulář odeslat. Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Články

Faq

Podívejte se na nejčastější otázky a odpovědi ze světa fotovoltaiky. Třeba zde najdete odpověď, kterou hledáte.

Naši Partneři

Aktuální situace

Aktuální bezprecedentní situace na trhu s energiemi skokově zvýšila zájem o instalaci fotovoltaické elektrárny od naší společnosti. Zakládáme si na férovém přístupu k zákazníkům, a proto jsme raději z kapacitních důvodů dočasně omezili příjem nových poptávek. V tuto chvíli předpokládáme, že příjem nových zákazníků nebudeme schopni obnovit dříve než na začátku května. Sledujte prosím náš web nebo sociální sítě, kde najdete aktuální informace.

 

Děkujeme za pochopení, tým Solidsun s.r.o.Zavřít

Partnerské bonusy jen pro Vás

Servis, monitoring a revize

Energetické družstvo

Vytvořte si Vaši sestavu na míru